KONST / Litografier / Färglitografi 8482162

nr 848 2162

Färglitografi

Efter Andy Warhol, Stämplad i blått på baksidan 'fill in your own signature' och 'Published by Sunday, bredd: Morning', ramens innermått: 90x90

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 september 2013
kl 19:23:36

23/9 16:57:03 1      Vinnande bud